מנוף זרוע 40 מטר

אם אתם צריכים מנוף זרוע 40 מטר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. יש לנו משאיות מנוף עם מנוף זרוע 40 מטר ונשמח לתת לכם שירות 

 

משקל שמנוף 40 מטר יכול להרים בקצה

שימו לב שבמרחק גדול של 40 מטר יש משמעות גדולה למשקל שאתם רוצים להניף. ככל שמתרחקים מהמשאית כושר ההרמה של המנוף הולך וקטן. לכל מנוף יש טבלת משקלים שמראה כמה משקל הוא יכול להרים תלוי במרחק ובזווית. אז אם יש לכם משהו כבד מעל חצי טון להניף למרחק של 40 מטר לא כל מנוף 40 מטר יוכל לבצע את זה. 

 

מה צריך לדעת לפני שמזמינים מנוף זרוע 40 מטר

מקום לרגליים: על מנת לעבוד עם המנוף נדרש לפתוח רגליים של המנוף. מה שאומר שצריך מקום שבו המנוף יכול לעמוד + מקום לפתוח 4 רגליים. בהנפה  למרחקים כאלה הרגלים  של המנוף זרוע 40 מטר חייבות להיות פתוחות עד הסוף אז תדאגו מראש למקום גם לרגליים. 

 

משך העבודה: בהנפות למרחקים כאלה לוקח זמן עד שהמנוף הולך וחוזר. אם יש לכם צורך בכמות גדולה של הנפות תיקחו בחשבון שמשך העבודה מתארך בגלל המרחק. 

 

משקל הציוד: כמו שכתבנו למעלה במרחקים כאלה יש משמעות גדולה למשקל הציוד שאתם רוצים להניף. ולכן חשוב שתדעו בדיוק מה המשקל. גם במנופים 40 יש מנופים עם יכולות גבוהות יותר שיכולים להניף משקל גדול יותר למרחק. 

 

מנוף 40 מטר מחיר לשעה 

התמחור של עבודות מנוף זרוע הם בדרך כלל כוללת התייצבות של המשאית מנוף אצלכם בשטח כולל שעתיים עבודה. מנוף 40 מטר יעלה לכם 1500 ש''ח לשעתיים ראשונות וכל שעה נוספת 500 ש''ח. 

 

מנוף 40 מטר מחיר ליום עבודה

מחיר ליום עבודה של מנוף 40 מטר זה 3500-4000 ש''ח. תלוי במיקום העבודה. שימו לב שמחיר העבודה היומית כולל בתוכו 8 שעות עבודה. במידה ומתארך הזמן מעבר יהיה תוספת של 500 ש''ח על כל שעת נוספת.  

 

יש לנו מחירון מפורט למנוף זרוע אתם מוזמנים לצפות בו

 

כמה זמן מראש צריך להזמין את המנוף 

עדיף תמיד לקבוע מראש כמה שמתאפשר. במידה ואתם צריכים מנוף מהיום למחר תיצרו איתנו קשר נדאג לכם למנוף 40 מטר גם אם זה מעכשיו לעכשיו. 

 

מנוף 40 מטר כולל הובלה 

יש לנו מנוף 40 מטר עם משטח העמסה של 6 מטר. ניתן לקבל מאיתנו שירות משולב של הנפה והובלה במשאית אחת. אז אם אתם צריכים להוביל משהו ממרחק ובהעמסה או בפריקה יש צורך מנוף 40 מטר נשמח לתת לכם שירות יש לנו משאית שמשלבת מנוף 40 ואפשרות להעמסה. מנוף 40 מטר עם עגלת טריילר

יש לנו גם משאיות טריילר. סוס גורר עם מנוף 40 מטר שגורר עגלות טריילר. אם יש לכם עבודה שדורשת מנוף 40 מטר או מנוף 150 טון עם טריילר נשמח לתת לכם שירות של הנפה והובלה במשאית אחת. 

 

מנוף זרוע 40 מטר עם פרק

מנוף זרוע של 40 מטר חייב להיות עם פרק. בדרך כלל החלק הראשון הוא 8 יציאות והפרק עוד 6 יציאות. 

 

צרו קשר עם מנופי גוש עציון 

מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בכל דרך שתבחרו. אנחנו זמינים בווטסאפ או בנייד ניתן להשאיר גם פנייה בטופס צור קשר.

ליעוץ ופרטים נוספים

השאירו את פרטיכם בטופס או התקשרו: 072-394-0821

שם הוא שדה חובה
טלפון הוא שדה חובה
כתובת אימייל שהזנת אינה תקינה
צרו קשר