מנוף זרוע 35 מטר

מנוף 35 מטר הוא כלי מכני רב עוצמה המגיע כשהוא מורכב על משאית עם מנוף זרוע או מוקם על גבי מבנה עילי (למשל בעת עבודות בנייה). מנוף זרוע מאפשר שינוע פריטים כבדים מאוד דוגמת גנרטורים, חומרי בניין, פאנלים סולאריים, מכולות ועוד.
אנו ב"מנופי גוש עציון" מעניקים שירותי מנוף זרוע 35 מטר למגוון לקוחות מכל קצוות התעשייה, ועובדים גם עם לקוחות פרטיים במיוחד כשמדובר בהובלות.
במאמר הבא תוכלו למצוא את כל המידע שחיפשתם על שירותי מנוף זרוע 35 מטר, קריאה מהנה!

 

כיצד בנוי מנוף 35 מטר?

מנוף 35 מטר מגיע בדרך כלל מצויד באלמנטים טכנולוגיים מתקדמים כגון מפרקים טלסקופיים, מערכות בקרה מדויקות ומבני תמיכה יציבים כדי להבטיח פעולות הרמה בטוחות ויעילות. טווח ההגעה שלו מאפשר להרים משאות כבדים לגובה רב ולחצות מכשולים שונים שיכולים להימצא באתר הבנייה או בכל מקום אחר שבו נדרש השירות.

 

מנוף זרוע מתי הוא שימושי?

מנופי זרוע הם שימושיים מאוד במגוון מצבים:

שירותי הובלה: עבור לקוחות פרטיים או עסקיים המעוניינים להוביל פריטים כבדים או מגושמים, מנופי זרוע בהחלט עושים את העבודה פשוטה יותר.

עבודות בניין: באתרי בנייה תוכלו לראות מנופי זרוע לעתים קרובות, שם הם מאפשרים הרמת קונסטרוקציות ברזל, גושי בטון, וחומרי בנייה נוספים.
באתרי בנייה המנופים יכולים להגיע על גבי משאית, או שניתן להקים אותם על מבנה עילי כדי להגיע למקומות גבוהים יותר.

הובלת עצים ומכולות: העמסה ופריקה של פריטים כבדים מאוד כמו עצים ומכולות לרוב תתבצע באמצעות משאית עם מנוף זרוע, המאפשר שליטה מירבית באלמנט הכבד.  

 

מחיר מנוף זרוע 35 מטר

מחיר שירותי מנוף זרוע מתומחרים ע"פ שעת עבודה, והמחירים לרוב ינועו בין 400 ל-1500 ש"ח לשעה. 
מהם הקריטריונים שיקבעו את המחיר המדויק?

גובה השירות: במידה ואנו מדברים על הובלות למשל, מספר הקומה שאליה אתם מעוניינים להוביל את החפץ ישפיע ישירות על המחיר. קומה גבוהה יותר תייקר את עלות שעת המנוף שהזמנתם.

האלמנט המונף: ככל שהאלמנט הוא כבד ומורכב יותר להנפה, כך ייעלה גם מחיר העבודה. ישנם פריטים שיחסית קל לטפל בהם, ויש כאלו שהם מגושמים, עדינים ומורכבים לטיפול באמצעות מנוף.

 

מנופי גוש עציון אמינות, מקצועיות וניסיון

אנו בחברת "מנופי גוש עציון" מעניקים שירות לכל סוגי הלקוחות, ומחזיקים במוניטין וניסיון של שנים רבות.
אנו מספקים את כל סוגי השירותים של עבודות המנוף, ובין לקוחותינו תוכלו למצוא קבלני בנייה, משרדים ממשלתיים, לקוחות פרטיים, תאגידי ענק ועוד,
חרטנו על דגלנו את ערכי השירות ברמה הגבוהה ביותר, ואנו מקפידים על שקיפות ואמינות אל מול לקוחותינו בכל שלב.
אנו ב"מנופי גוש עציון" מבינים שהזמן שלכם הוא יקר, ולכן אנו מתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים שהצבנו ביחד עמכם, עד להשלמת העבודה על הצד הטוב ביותר!

ליעוץ ופרטים נוספים

השאירו את פרטיכם בטופס או התקשרו: 072-394-0821

שם הוא שדה חובה
טלפון הוא שדה חובה
כתובת אימייל שהזנת אינה תקינה
צרו קשר