מנוף זרוע בבית שמש

אנחנו נותנים שירותי מנוף בעיר שמש. נקודת המוצא שלנו היא מאיזור גוש עציון ויוצא לנו לעבוד הרבה בעיר השכנה לנו בית שמש. העיר בית שמש כידוע עברה בשנים האחרונות מהפך ענק עם תנופת הבנייה שלה והעיר בדרך להיות אחת מהערים הגדולות בישראל מבחינת כמות תושבים. 

 

שירותי מנוף זרוע בבית שמש 

אנחנו נותנים שירותים של מנוף זרוע בעיר בית שמש גם אם אתם צריכים רק להניף משהו שנמצא כבר בשטח או לחלופין צריכים להביא משהו שנמצא מחוץ לעיר או בתוך העיר ואתם צריכים משאית מנוף זרוע. אנחנו כאן לרשותכם כל דבר שתרצו בעיר בית שמש עם משאית מנוף נשמח לתת לכם שירות. 

 

סוגי עבודות מנוף שאנחנו יודעים לתת לכם בעיר בית שמש: מנוף זרוע בבית שמש מחיר 

יש הבדל איזה סוג עבודה אתם צריכים. אם מדובר רק בהנפה ועבודה של המנוף במקום אד התמחור בדרך כלל יהיה לפי שעת עבודה. תקבלו מאיתנו מחיר להתייצבות שלנו בשטח כולל שעתיים עבודה שכוללות במחיר ההתייצבות ובמידה ותצטרכו זמן מעבר לשעתיים יהיה תמחור על כל שעה נוספת. 

 

מחיר מנוף זרוע ליום עבודה שלם בבית שמש

כמובן שאם יש לכם עבודה מתמשכת ואתם יודעים מראש שאתם צריכים את המנוף ליום עבודה מלא המחיר עבור עבודה של יומית מלאה של שמונה שעות יוצא באופן יחסי יותר זול מעבודה של שעתיים בלבד. שימו לב רק שיום עבודה כולל בתוכו 8 שעות עבודה. על כל שעת עבודה נוספת מעבר ל8 שעות יהיה תמחור נוסף. 

 

שירותי הובלות עם משאית מנוף זרוע בבית שמש

אנחנו יודעים לתת לכם גם שירות של הובלה עם המשאיות מנוף שלנו. יש לנו מגוון משאיות מנוף שיכולות לקחת על עצמם מטענים בכל הגדלים. תוכלו לקבל ממנו שירות של שינוע והובלת מטענים כולל הנפה שלהם עם המשאית מנוף בכל איזור בית שמש והסביבה. אז אם אתם צריכים להוביל משהו לבית שמש או  לקחת משהו מבית שמש לכל מקום בארץ אנחנו זמינים עבורכם. צרו קשר עם מנופי גוש עציון 

מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני לקבלת הצעות מחיר ולהזמנת שירותי מנוף בכל איזור בית שמש והסביבה.
אנחנו זמינים עבורכם בנייד: 072-394-0821 מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים בטופס או בווטסאפ ונחזור אליכם. ליעוץ ופרטים נוספים

השאירו את פרטיכם בטופס או התקשרו: 072-394-0821

שם הוא שדה חובה
טלפון הוא שדה חובה
כתובת אימייל שהזנת אינה תקינה
צרו קשר