הובלת מבנים ניידים

משאיות עם מנוף להובלת מבנים ניידים הם אחד הכלים האמינים ביותר בכל הנוגע לפעולות הרמה כבדה, המנופים מותאמים במיוחד לקחת אותם גם את המקלים והמטלות הכבדים ביותר, מה שיוצר אותם לאידיאליים עבור תעשיות שונות.
האפליקציה של משאיות אלה עם נוף הוא עצום; מאתרי בנייה ועד לעבודה במכרות והעמסת מכולות שילוח לאוניות. החוזק, הקיבולת והעיצוב החדשים שלהם הופכים אותם לבעלי ערך רב בעזרה לחברות המודרניות שלנו יעילים יותר בביצוע משימות הדומות גדולות של כושר הרמה, לא רק שהם יכולים לחסוך לנו זמן, כסף ועבודה, אלא שהם יכולים גם להגביר את הבטיחות הבריאותית על ידי העברת המשימה. הרחק מדאגות הבטיחות של עובד כפיים.

סוגי מבנים ניידים ניתן להוביל באמצעות מנוף?

מנופים הם כלי רב עוצמה להובלת מבנים ומבנים. אפשר להשתמש בהם כדי להעביר חפצים גדולים וכבדים במהירות ובבטחה, מה שיוצר אותם לאידיאליים להזזת מבנים או מבנים שלמים. בעזרת הנוף המתאים והציוד המתאים, ניתן להעביר בניינים מכל הצורות והגדלים בקלות, מבתים קטנים חד קומתיים ועד מגדלי משרדים גדולים עם מספר קומות, ניתן להשתמש במנופים להובלת כל סוגי המבנים הניידים בקלות יחסית.
שירותי הובלה מבנים עושים שימוש במנופים על בסיס קבוע כדי להעביר במהירות מבנים שלמים ממקום למקום. באמצעות מנופים, הם יכולים ככל שהבניין מועבר בצורה בטוחה ויעילה ללא כל נזק או עיכובים.


מנופים הם כלי רב עוצמה ורב-תכליתי המשמשים להרמה והובלה של חפצים כבדים אשר שימושים במיוחד כאשר מדובר במבנים ניידים, כמו אתרי בנייה, מחסנים, מפעלים וכו'.
נוף יכול להרים חפצים כבדים הרבה יותר מאשר אדם יכול הרבה יותר לשלוט על כיוון התנועה עם מנוף, בנוסף שימוש במנוף להרמה והובלה של חפצים כבד הוא בטוח יותר מעבודה ידנית שכן יש פחות סיכון לפציעה או נזק לחפץ המורם.

מנופי גוש עציון מספקת שירות אדיב ומקצועי תוך עמידה לחובת זמני.
לבירור פרטים נוספים, קבלת הצעות מחיר, קביעת מועדים והזמנות פנו בטלפון: 072-394-0821  או שלחו לנו בטופס יצירת קשר שלפניכם, 
נשמח לשירותכם!

ליעוץ ופרטים נוספים

השאירו את פרטיכם בטופס או התקשרו: 072-394-0821

שם הוא שדה חובה
טלפון הוא שדה חובה
כתובת אימייל שהזנת אינה תקינה
צרו קשר