הובלה עם מנוף זרוע

שירות הובלה עם מנוף האפשר לחסוך לכם זמן רב רמה גבוהה בעת העברת דירה מקומה, או הובלה לקומה גבוהה . כמו כן, מנוף הרמה מסייע בהעברת חפצים אשר לא ניתן להורידם או להעלותם דרך חדר מדרגות מפאת גודל.
בחברת מנופי גוש עציון ההובלה עם מנוף הרמה מצטברת בבטיחות ובלא גרימת מרוויח משותף תוך הדגשת השמת על סטנדרטים המחמירים בעיקר לשמור על ביטחון והסביבה.

מהי הובלה עם מנוף זרוע

מנופי הרמה הם סוג של מנגנון הרמת מטען המשמש למטרות תחבורה, המנוף נועד להרים ולהעביר משאות כבדים, למשל מכולות או משטח, ממקום אחד לאחר מכן.
שירות הובלה עם נוף הרמה מספק פתרון יעיל וחסכוני להובלת סחורות למרחקים ארוכים עם היתרונות הייחודיים שלהם כמו לעזור להפחית את עלות הבטיחות ולהעביר את ההובלה בצורה בטוחה בזמן.
יתרה מכך, הם ניתנים להתאמה אישית רבה וניתן להתאים אותם לסוגים שונים של מערכות הרמת מטען לצרכי הובלה.

היתרונות של הובלה באמצעות מנוף זרוע

הפעלה במנופי הבלה מציע מספר יתרונות על פני צורות הובלה אחרות. שירותי הובלה מנוף הינם בטוחים וחסכוניים, המאפשרים הרמה והובלה בטוחה של סחורה ממקום למקום.
מנופי הרמה הם גם מגוונים, ומאפשרים פריטים כבדים מכונות, מכולות ואפילו כמו מכוניות. שירותי הובלה מנוף מספקים דרך יעילה להעברת סחורות תוך מזעור סיכונים ועלות.
אפשר להשתמש במגוון מצבים נוספים, מאטרי בנייה ועד מחסנים. עם יכולתם להרים מטענים גדולים במהירות ובבטחה, שירותי הובלה מנוף מציעים פתרון אידיאלי להובלת סחורות בזמן.

מנופי גוש עציון מספקת שירות אדיב ומקצועי תוך עמידה לחובת זמני.
לבירור פרטים נוספים, קבלת הצעות מחיר, קביעת מועדים והזמנות פנו בטלפון: 072-394-0821  או שלחו לנו בטופס יצירת קשר שלפניכם, 
נשמח לשירותכם!

ליעוץ ופרטים נוספים

השאירו את פרטיכם בטופס או התקשרו: 072-394-0821

שם הוא שדה חובה
טלפון הוא שדה חובה
כתובת אימייל שהזנת אינה תקינה
צרו קשר